karrier

Karrier

Feladatok:
  • Raktárba érkező termékek átvétele, ellenőrzése, árukiadás
  • Árukísérő bizonylatok ellenőrzése, termékadatok vállalatirányítási rendszerbe rögzítése
  • Raktáron belüli anyagmozgatás
  • Áruk raktáraink közötti mozgatása
  • Szoros együttműködés a beszerzési területtel
  • Leltározásban történő aktív részvétel
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Precíz és gyors önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Targonca vezetői képesítés, gyakorlat
  • "C" kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéni kompetenciák elismerése és támogatása
  • A szervezeten belül mind vertikális, mind horizontális előre lépési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Kihívásokkal teli, dinamikus munkavégzés
  • 52 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő, családi tulajdonú cég

Amennyiben úgy érzi, hogy azonosulni tudna célkitűzseinkkel és eddig megszerzett tudásával vagy képességével támogatni tudná Cégünk fejlődését, akkor a Jelentkezés gombra kattintva feltöltheti pályázatát.